Szanowni Nauczyciele, Uczniowie oraz Rodzice Uczniów

Szkoły Podstawowej w Maniowach!

 

Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego o akcji rowerowej:

 

   Jeździsz na rowerze bądź na rolkach i lubisz pomagać? Ta akcja jest dedykowana właśnie Tobie! Jeżdżąc na rowerze lub rolkach dbasz o zdrowie i chronisz środowisko, a teraz możesz w ten sposób pomóc dzieciom, dla których rower to marzenie!

  Wpisz przejechane kilometry na www.rowerpomaga.pl. Twój wynik zostanie dodany do specjalnego licznika kilometrów wraz z wynikami innych rowerzystów. Im więcej wspólnie przejedziemy kilometrów, tym więcej potrzebujących dzieci otrzyma nowe rowery.

  Wystarczy, że po udanej wycieczce rowerowej, bądź świetnie spędzonym czasie na rolkach wpiszesz w wyszukiwarce: https://liblink.pl/S7oXhiSTaZ i uzupełnisz formularz (imię, nazwisko, początek, koniec oraz długość trasy i liczbę osób).

   To nic nie kosztuje, zajmie Ci dosłownie chwilę, a satysfakcja z pomocy będzie ogromna! Przyłącz się do akcji, dobro wraca!

   Uczniowie, którzy wezmą udział w akcji do końca roku szkolnego, powinni zgłosić swój wynik do przewodniczącej SU - Darii Wach (adres e- mail podamy później). Sprawdzimy, kto był najbardziej aktywny oraz która klasa przejechała wspólnie najwięcej kilometrów.

Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii.

Organizatorzy: SU wraz z opiekunem.