Wykaz dzieci dowożonych z Huby i Hubki na rok szkolny 2020/2021, obowiązujący w strefie czerwonej

  KURS I godz. 7.20       KURS III godz. 8.00              
1 Gołdyn Kacper 7 A   1 Bańka Bartłomiej 0 A            
2 Gołdyn Magdalena 7 A   2 Kubicz Jan 0 A            
3 Bednarczyk Aleksandra 7 B   3 Liptak Lena 0 A            
4 Szymsaj Aleksandra 7 B   4 Bańka Oskar 0 B            
5 Bednarczyk Bartosz 8 A   5 Bużek Dawid 1 A            
6 Bużek Jesica 8 A   6 Plewa Jakub 1 A            
7 Gołdyn Kamil 8 A   7 Kubicz Aleksandra 2 B            
8 Grzelczak Kamila 8 A   8 Prażmo Jagoda 2 B            
9 Jandura Konrad 8 A   9 Łuniewski Piotr 3            
10 Liptak Zuzanna 8 A   10 Bańka Dominika 6 A            
                         
  Opieka: Dorota Plewa       Opieka: Maria Gorlicka              
                         
  KURS II godz. 7.40       KURS IV godz. 8.20      
do kursu 7.40
     
1 Hryc Samanta 0 A   1 Krupa Justyna 1 A       CZW    
2 Bańka Kacper 4 B   2 Janczak Julia 2 B PN          
3 Bodziuch Szymon 4 B   3 Konopka Weronika 2 B PN          
4 Mrowca Jan 4 B   4 Janczak Łukasz 5   WT        
5 Bańka Gabriela 8 A   5 Bednarczyk Sebastian 6 A         PT  
6 Liptak Oliwia 8 A   6 Bużek Piotr 6 A PN WT ŚR   PT  
7 wg podanych obok dni tygodnia     7 Hryc Sebastian 6 A     ŚR CZW    
8 wg podanych obok dni tygodnia     8 Pietrzak Weronika 6 A         PT  
9 wg podanych obok dni tygodnia     9 Trybunia Anna 6 A       CZW PT  
10 wg podanych obok dni tygodnia     10 Gołdyn Marcin 6 B       CZW    
        11 Krupa Oliwia 6 B         PT  
  Opieka: Dorota Plewa                      
          Opieka: Maria Gorlicka              

 

Wykaz dzieci dowożonych z Huby i Hubki na rok szkolny 2020/2021

 

  KURS I godz. 7.40       KURS II godz. 8.20    
do I kursu:
     
1 Hryc Samanta 0 A   1 Bańka Bartłomiej 0 A          
2 Bańka Kacper 4 B   2 Kubicz Jan 0 A          
3 Bodziuch Szymon 4 B   3 Liptak Lena 0 A          
4 Mrowca Jan 4 B   4 Bańka Oskar 0 B          
5 Gołdyn Kacper 7 A   5 Bużek Dawid 1 A          
6 Gołdyn Magdalena 7 A   6 Krupa Justyna 1 A       CZW  
7 Bednarczyk Aleksandra 7 B   7 Plewa Jakub 1 A          
8 Szymsaj Aleksandra 7 B   8 Janczak Julia 2 B PN        
9 Gołdyn Kamil 8 A   9 Konopka Weronika 2 B PN        
10 Liptak Oliwia 8 A   10 Kubicz Aleksandra 2 B          
11 Liptak Zuzanna 8 A   11 Prażmo Jagoda 2 B          
12 Bużek Jesica 8 A   12 Łuniewski Piotr 3          
13 Grzelczak Kamila 8 A   13 Janczak Łukasz 5   WT ŚR    
14 Jandura Konrad 8 A   14 Bańka Dominika 6 A          
15 Bednarczyk Bartosz 8 A   15 Bednarczyk Sebastian 6 A         PT
16 Bańka Gabriela 8 A   16 Bużek Piotr 6 A PN WT ŚR   PT
17 wg podanych obok dni tygodnia     17 Hryc Sebastian 6 A     ŚR CZW  
18 wg podanych obok dni tygodnia     18 Pietrzak Weronika 6 A         PT
19 wg podanych obok dni tygodnia     19 Trybunia Anna 6 A       CZW PT
        20 Gołdyn Marcin 6 B       CZW  
  Opieka: Dorota Plewa     21 Krupa Oliwia 6 B         PT
                       
          Opieka: Maria Gorlicka