KONKURSY

Uczniowie Szkoły Podstawowej biorą udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium

Lp.

termin

nazwa konkursu

odpowiedzialni

uwagi

1.

październik

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

D. Chudoba

klasy 7

na lekcji

2.

październik

Dyktando Niepodległościowe

D. Kopytko

chętni

na lekcji

3.

listopad

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

B. Lis

chętni

na lekcji

4.

listopad/ kwiecień

Konkurs Matematyczny „Archimedes”

B. Bednarczyk

chętni

na lekcji

5.

listopad

Konkurs Krakowska Matematyka

M. Hałabura

kl. 4 – 6  

6.

listopad

Konkurs Plastyczny „Początki państwa polskiego”

I.Mamak

I.Regiec

kl. 4 – 7 

7.

grudzień

Konkurs na bożonarodzeniową ozdobę świąteczną

M. Jandura,

M. Guszkiewicz

kl. 0 – 3 

8.

grudzień/ styczeń

Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS

B. Lis

najlepsi z etapu szkolnego

wyjazd

9.

styczeń

Konkurs Piosenki Angielskiej

E. Wetula

chętni

wyjazd

10.

styczeń/luty

Konkurs Wiedzy Prawnej

A.Fryc-Klag

chętni

klasa 8

11.

luty

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Podpatrzone u Mistrza”

I.Regiec

 

12.

luty

Konkurs Wiedzy Pożarniczej

J. Kozielec

chętni

na lekcji

13.

marzec

Konkurs „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę”

A.Fryc-Klag

kl. 4 – 8  

14.

marzec

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych

A.Fryc – Klag 

kl. 7b

15.

marzec

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko” 

S. Bodziarczyk

Chętni

16.

marzec

Szkolny Konkurs Recytatorski „Nad wodą wielką i czystą” 

B. Marek,

K. Pańszczyk,

D. Plewa

chętni

na lekcji

17.

marzec

Konkurs Plastyczny „Woda źródłem życia”

I. Mamak,

I. Regiec

kl. 4 – 7 

18.

marzec

Konkurs na plakat profilaktyczno - społeczny 

M. Kunstman

kl. 4 - 8

19.

kwiecień

Szkolny Konkurs Ekologiczny

B. Lis,

A.Fryc – Klag 

chętni

na lekcji

20.

maj

Konkurs Tańca

A.Berszakiewicz

wszyscy

na lekcji

21.

maj

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Jestem współodpowiedzialny za stan środowiska”

B. Lis,

A.Fryc – Klag 

najlepsi z etapu szkolnego

wyjazd

22.

maj

Wojewódzki Przegląd Językowy

 „Bliżej świata”

D. Chudoba

chętni

wyjazd

23.

maj

Turniej Scrabble

M. Kunstman

chętni

na lekcji

24.

maj

Gminny Konkurs Matematyczny kl. III

J. Dutkiewicz,

M. Jandura,

M. Guszkiewicz

chętni

na lekcji

25.

maj

Gminny Konkurs Ortograficzny

H. Kałafut

chętni

26.

maj

Konkurs Wiedzy Technicznej

S. Bodzierczyk

chętni kl. 8

wyjazd

27.

maj

Sing – Song Festiwal

E. Wetula

Chętni

wyjazd

28.

maj

Read on – Konkurs Czytelniczy

I.Łużny

chętni

wyjazd

29.

czerwiec

Międzyklasowe Współzawodnictwo z Języka Niemieckiego

D. Chudoba

klasy 8

na lekcji

30.

czerwiec

Dzień Dziecka na Sportowo

A.Berszakiewicz

Z. Jaworski

wszyscy

na lekcji

31.

II półrocze

Wielcy chemicy bliżej nas

A.Tkaczyk

Chętni

na lekcji

32.

cały rok

Haft Matematyczny

B. Ziemianek-Lyska

Chętni

w domu

33.

cały rok

Konkursy czytelnicze

D. Plewa

Chętni

na lekcji

34.

cały rok

Gazetka w Szkole

M. Kunstman

klasy VI – VIII 

35.

cały rok

Najlepszy Sportowiec Roku

Z. Jaworski

A.Berszakiewicz

wszyscy

na lekcji