FINAŁ WOJEWÓDZKI o PUCHAR TYMBARKU!

  17.05.2024 Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Maniowach miała zaszczyt wziąć udział w największej piłkarskiej imprezie sportowej organizowanej w Wadowicach po raz XXIV.  Niesamowity klimat, piękna pogoda, duża liczba młodych zawodniczek marzących o finale w Warszawie na Stadionie Narodowym walczyła na murawach stadionu MKS SKAWA w Wadowicach. Nasza drużyna w składzie: N. Wegrzyniak, K. Janczy, N.  Kałafut, A. Duda, A. Kozieł, N. Maniowszczak, N. Zacher, J. Klag rozegrała bardzo dobre spotkania i otarła się o ćwierćfinał jedną bramką. 

W kategorii strzelców nasze piłkarki uplasowały się: na 10 miejscu N. Maniowszczak zdobywając 4 bramki oraz na 17 miejscu N. Kałafut zdobywając 2 bramki. 

Naszemu czołowej bramkarce – L. Ateba, która niestety nie mogła z nami pojechać, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Rodzicom, kibicującym i wspierającym nasze piłkarki bardzo serdecznie dziękuję za obecność. Dziewczynom reprezentującym naszą szkołę na etapie wojewódzkim  GRATULUJĘ pięknej gry, rywalizacji fair play, doskonałych bramek oraz asyst. 

 

A. Berszakiewicz