• Wyróżnienie dla Julki

Wyróżnienie w konkursie plastycznym dla Julki Janos

• Puchar Tymbarku

17.05.2024 nasza szkoła miała zaszczyt wziąć udział w największej piłkarskiej imprezie sportowej organizowanej w Wadowicach po raz XXIV.

• I w 4 - boju dziewcząt

17.05.2024 na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Dzieci.

• Segregacja na piątkę

8 maja 2024r. pani Małgorzata Kałafut przeprowadziła lekcję otwartą dla nauczycieli.

• Z policją o bezpieczeństwie

Na przełomie kwietnia i maja naszą szkołę dwukrotnie odwiedził aspirant sztabowy Rafał Skrobot z komendy powiatowej policji z Nowego Targu.

• Igrzyska Powiatu

W dniu 9 maja 2024 r. w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.

• Wieczór gier

"Wieczór gier" - działanie w ramach projektu NPRCz.

• Akcja "Uwolnij książkę"

W dniu 9 maja 2024 roku w naszej szkole odbyła się akcja "Uwolnij Książkę".

• Dzień Ziemi

Dzień Ziemi to akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.