• Podwójny awans do powiatu!

Dwie drużyny dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci po eliminacjach gminnych uzyskały awans do dalszych rozgrywek.

• Książka z autografem

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w naszej szkole zorganizowana została wystawa "Książka z autografem".

• Piotr Łuniewski mistrzem Małopolski!

W dniu 23 kwietnia 2024 r. na terenach lotniska w Nowym Targu odbyły się Małopolskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych.

• Wyjazd na spektakl

24. 04.2024 uczniowie klas 0 - 3 uczestniczyli w spektaklu muzycznym "Niezwykłe życie podwodnych zwierząt"

• Gratulacje dla Dawida

Dawid wykazał się olbrzymią wiedzą w zakresie pożarnictwa.

• 4b - realizacja zadań NPRCz

Uczniowie klasy 4B na lekcji wychowawczej wykonywali według własnego pomysłu i dowolną techniką projekt okładki przeczytanej książki.

• 3 miejsce w powiecie

Powiatowy sukces piłkarek ręcznych z Maniów.

• Awans do finału powiatowego

W dniu 17 kwietnia 2024 r. w Szczawnicy odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Pieniny w piłce nożnej.

• Biegi przełajowe

W dniu 16 kwietnia 2024 r. na terenach lotniska w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych.