• Czytam głośno - czytam w domu

„Czytam głośno – czytam w domu” – Konkurs Klasowy w kl. 4

• Demokracja szlachecka

Uczniowie klas szóstych postanowili pokazać, że lekcje historii mogą być ciekawe.

• "Dziady" - inscenizacja

Dziś uczniowie klasy 7a zmierzyli  się z tekstem Adama Mickiewicza „Dziady” cz. II, przygotowując klasową inscenizacje.

• Dzień Zwariowanej Fryzury

25 października to w naszej szkole „Dzień zwariowanej fryzury”.

• Maluchy grillują

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, w dniu 23 października dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na grila.

• Spotkanie z pielęgniarką

18 listopada dzieci z grupy 0a odwiedziła Pani pielęgniarka.

• 7 b w Ojcowie

17.10.2019 r. skoro świt wyruszyliśmy w drogę - uczniowie klasy 7b (11 os.) i 7a (2 os.), opiekunowie. Celem był Ojcowski Park Narodowy – najmniejszy park w Polsce. Byliśmy ciekawi podobieństw i różnic do naszego – Pienińskiego Parku Narodowego.

• Ognisko klas młodszych

Jak każdej jesieni, zgodnie ze szkolną tradycją, klasy młodsze wybrały się do lasu na wspólne ognisko.

• Spacer Przedszkolaków

W dniu 15 października dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły cmentarz,