• Dzień Ziemi

Dzień Ziemi to akcje prowadzone corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie.

• Rocznica Konstytucji 3 Maja

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się akademia, przygotowana przez klasę 6.

• Czwórbój lekkoatletyczny

09.05.2024 na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej im. Władysława Orkana w Maniowach odbyły się Gminne Igrzyska w czwórboju lekkoatletycznym.

• Komiksowo z Czaroliną

Uczniowie klasy 4 b w ramach realizacji zadań NPRCz przeczytali serię komiksów pt. „Czarolina”.

• Podwójne mistrzostwo powiatu!

08. 05. 2024 na Stadionie Miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowe Igrzyska Dzieci.

• Mali artyści

W ramach ewaluacji zdobytej wiedzy na temat sztuki, przedszkolaki z oddziału przedszkolnego z grupy 0B zamieniły się w artystów.

• Dzień Ziemi

Dzień Ziemi jest obchodzony na całym świecie 22 kwietnia.

• Awans do województwa

26.04.2024 na Stadionie Miejskim w Rabce Zdroju obyły się zawody powiatowe turnieju piłki nożnej o Puchar Tymbarku.

• Przewodnicy dzieciom

W dniu 17 kwietnia 2024r. członkowie SKKT wzięli udział w akcji "Przewodnicy dzieciom", organizowanej przez PTTK w Kroscienku nad Dunajcem.